Futbol Programı (2021-02-24)

Lig Tarih Saat Ev Sahibi - Konuk Takım
French Ligue 1 24-02-2021 21:00 Nimes - Lorient yayında
Spanish La Liga 24-02-2021 21:00 Barcelona - Elche yayında
Australian A-League 24-02-2021 11:05 Melbourne Victory - Wellington Phoenix yayında
English League Championship 24-02-2021 22:45 Preston - QPR yayında
UEFA Champions League 24-02-2021 23:00 Mönchengladbach - Man City yayında
UEFA Champions League 24-02-2021 23:00 Atalanta - Real Madrid yayında
UEFA Europa League 24-02-2021 20:00 Tottenham - Wolfsberger AC yayında
Australian A-League 24-02-2021 11:05 Adelaide United - Western United FC yayında
CAF Champions League 24-02-2021 16:00 Al-Hilal Omdurman - TP Mazembe yayında
Mexican Ascenso MX 24-02-2021 02:00 Tlaxcala - Venados
Copa Libertadores 24-02-2021 03:30 Liverpool Montevideo - Universidad Católica del Ecuador
Colombia Categoría Primera A 24-02-2021 04:00 Atlético Junior - Millonarios F.C.
Mexican Ascenso MX 24-02-2021 04:05 Tampico Madero - Mineros de Zacatecas
Mexican Ascenso MX 24-02-2021 06:05 Cimarrones de Sonora - Dorados
Australian A-League 24-02-2021 11:00 Western Sydney Wanderers FC - Brisbane Roar FC
Indian I-League 24-02-2021 11:30 Churchill Brothers - NEROCA
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Ankara Demirspor - Sarıyer
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Kahramanmaraşspor - Hacettepe
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 İnegölspor - Kocaelispor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Sancaktepe Belediyespor - Gümüşhanespor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Hekimoğlu Trabzon - Şanlıurfaspor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Amed - Zonguldak Kömürspor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Niğde Anadolu - Yeni Çorumspor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Ergene Velimeşespor - Manisa BBSK
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Karabukspor - Sivas Belediyespor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Kırklarelispor - BB Bodrumspor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Tarsus İdman Yurdu - Kırşehir Belediyespor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Eyüpspor - BAK
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Etimesgut Belediyespor - Bayburt İÖİ
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Kastamonuspor 1966 - Elazığspor
Turkish 2 Lig 24-02-2021 13:00 Anadolu Selçukspor - Pendikspor
Thai League 2 24-02-2021 13:00 Ayutthaya FC - Sisaket
Armenian Premier League 24-02-2021 13:00 Shirak Gyumri - Van
Armenian Premier League 24-02-2021 13:00 Lori - Alashkert
Moldovan National Division 24-02-2021 13:30 Speranța Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol
Thai League 2 24-02-2021 14:00 Navy FC - Kasetsart FC
Thai League 2 24-02-2021 14:00 Customs United - Khon Kaen United
Thai League 2 24-02-2021 14:00 Nong Bua Pitchaya - Samut Sakhon FC
Thai Premier League 24-02-2021 14:00 Nakhon Ratchasima FC - Samut Prakan City
Thai Premier League 24-02-2021 14:00 Police Tero - Sukhothai FC
Thai Premier League 24-02-2021 14:30 Prachuap - Ratchaburi
Italian Serie C 24-02-2021 14:30 Olbia - Pro Sesto
Kenyan Premier League 24-02-2021 15:00 Mathare United - Wazito FC
Thai League 2 24-02-2021 15:00 Chainat - Chiangmai FC
Thai League 2 24-02-2021 15:00 Nakhon Pathom United - Phrae United
Thai League 2 24-02-2021 15:00 Khonkaen - Lampang FC
Kenyan Premier League 24-02-2021 15:00 AFC Leopards - Ulinzi Stars
Thai Premier League 24-02-2021 15:00 Buriram United - Chiangrai United
Kenyan Premier League 24-02-2021 15:00 Sofapaka - KCB
Kenyan Premier League 24-02-2021 15:00 Zoo Kericho - KCB
Slovenian 1. SNL 24-02-2021 15:30 Tabor Sežana - NK Maribor
Moldovan National Division 24-02-2021 15:30 Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol
Greek Super League 2 24-02-2021 16:00 Doxa Dramas - Ergotelis
South African Premier Soccer League 24-02-2021 16:00 TS Galaxy - Bloemfontein Celtic
German Regionalliga SudWest 24-02-2021 16:00 TSV Steinbach Haiger - Aalen
Indian I-League 24-02-2021 16:30 Indian Arrows - TRAU
Italian Serie C 24-02-2021 16:30 Paganese - Catania
Indian Super League 24-02-2021 17:00 Odisha - Mumbai City
Slovenian 1. SNL 24-02-2021 17:30 Olimpija Ljubljana - Domzale
German Regionalliga SudWest 24-02-2021 17:30 FC Gießen - Elversberg
South African Premier Soccer League 24-02-2021 17:30 Bloemfontein Celtic - TS Galaxy
South African Premier Soccer League 24-02-2021 18:00 SuperSport United - Orlando Pirates
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Enyimba - Akwa United
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Plateau United - Jigawa Golden Stars
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Nasarawa United - Ifeanyi Ubah
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Katsina United - MFM
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Adamawa United - Lobi Stars
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Kano Pillars - Sunshine Stars
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Heartland - Dakkada
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Wikki Tourists - Rangers International
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Kwara United - Abia Warriors
Nigerian NPFL 24-02-2021 18:00 Warri Wolves - Rivers United
Spanish Segunda División B Group 1 24-02-2021 18:00 Numancia - Leonesa
Czech First League 24-02-2021 18:00 Zlín - Mlada Boleslav
Greek Superleague Greece 24-02-2021 18:15 AE Larissa - Lamia
Dutch Eredivisie 24-02-2021 18:30 Willem II - ADO Den Haag
Spanish Segunda División B Group 1 24-02-2021 19:00 Racing Club de Ferrol - Celta Vigo B
Spanish Segunda División B Group 1 24-02-2021 19:00 Guijuelo - Zamora
Slovenian 1. SNL 24-02-2021 19:30 Celje - NK Bravo
German Regionalliga West 24-02-2021 20:00 Wuppertaler SV - Aachen
German Regionalliga SudWest 24-02-2021 20:00 Sonnenhof Großaspach - Rot-Weiß Koblenz
Swiss Super League 24-02-2021 20:15 Vaduz - Lucerne
Israeli Premier League 24-02-2021 20:15 Bnei Yehuda - Hapoel Kiryat Shmona
English League 2 24-02-2021 20:30 Walsall - Newport
Dutch Eredivisie 24-02-2021 20:45 FC Groningen - Feyenoord
English League 2 24-02-2021 21:00 Forest Green Rovers - Southend
Israeli Premier League 24-02-2021 21:00 Maccabi Petach Tikva - Beitar Jerusalem
Scottish Premier League 24-02-2021 21:00 St Mirren - Motherwell
Germany Liga 3 24-02-2021 21:00 Dynamo Dresden - Bayern Munich II
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 Etzella Ettelbruck - Swift Hesperange
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 Mondorf-les-Bains - Victoria Rosport
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 UNA Strassen - Wiltz
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 Hostert - Fola
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 Rodange - Progrès Niederkorn
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 Racing FC Union Luxembourg - F91 Dudelange
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 Jeunesse Esch - RM Hamm Benfica
Luxembourg National Division 24-02-2021 21:30 FC 03 Differdange - UT Pétange
German Regionalliga West 24-02-2021 21:30 Bonner SC - Wiedenbrück
German Regionalliga West 24-02-2021 21:30 Rot-Weiß Oberhausen - Straelen
English League Championship 24-02-2021 22:00 Brentford - Sheffield Weds
English League Championship 24-02-2021 22:00 Swansea - Coventry
English League Championship 24-02-2021 22:00 Barnsley - Stoke
Colombia Categoría Primera A 24-02-2021 22:00 América de Cali - Envigado F.C.
English League Championship 24-02-2021 22:45 Bournemouth - Cardiff
English League Championship 24-02-2021 22:45 Blackburn - Watford
San-Marino Campionato 24-02-2021 22:45 Cosmos - Domagnano